Kotły elektrodowe dlaczego są lepsze od tradycyjnych?

Kotły elektrodowe Blue Install mają liczne zalety, o których warto przekonać się, by zmienić ogrzewanie na lepsze. Co warto o nich wiedzieć?

Kotły elektrodowe to ekologia i oszczędność

Ochrona środowiska naturalnego jest coraz ważniejsza dla ludzi na całym świecie. Kotły elektrodowe Blue Install ułatwiają użytkownikowi indywidualnemu troszczenie się o przyrodę. Warto wiedzieć, że jako nowoczesne źródło ciepła spełniają rygorystyczne normy emisji CO2, co sprawia, iż do atmosfery nie ulatniają się szkodliwe gazy. Projektując nasze kotły, zwróciliśmy uwagę na ich ekonomię. Wybierając je, Klient ma pewność, że proponowane przez nas ogrzewanie elektryczne w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi znacząco wpłynie na oszczędności w domowym budżecie.

Niezawodność i łatwy kontakt z producentem

Urządzenia grzewcze firmy Blue Install są w pełni produkowane w Polsce. Dodatkowo ich konstrukcja została przemyślana tak, by w ich wnętrzu nie było części ruchomych. To z kolei wpływa na bezawaryjność proponowanego rozwiązania. Dbając równocześnie o komfort użytkownika, producent zapewnia gwarancję nawet na okres 15 lat. Oznacza to, że domownicy nie muszą martwić się o koszty serwisu ani kontakt z biurem obsługi klienta.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Nowoczesne technologie użyte w kotłach elektrodowych idą w parze z bezpieczeństwem ich użytkowania. Producent pilnuje, by spełniać rygorystyczne normy. Kształt pieców i schemat ułożenia ich poszczególnych części zostały przemyślane tak, by zażegnać problemy występujące w tradycyjnych kotłowniach. Nikt nie musi obawiać się czadu czy wybuchu.

Ogrzewaj dom komfortowo

Zapewnienie optymalnej temperatury wewnątrz domu jeszcze nigdy nie było tak proste. Bezobsługowe ogrzewanie to jeden z wyznaczników proponowanych kotłów. Użytkownik nie musi obawiać się skomplikowanych instrukcji czy zawiłych systemów. Sterowanie odbywa się za pomocą sterownika na urządzeniu lub aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Jeszcze nigdy nie było ono tak łatwe i intuicyjne.

Ogrzewanie za darmo? To możliwe!

Kotły zostały zaprojektowane tak, by współpracować z instalacjami fotowoltaicznymi. Dzięki temu mogą, przy odpowiedniej liczbie paneli wytwarzających energię ze słońca, przysłużyć się znacznemu obniżeniu codziennych rachunków. Odpowiednio zaplanowana inwestycja może nawet do zera zniwelować wydatki z tytułu ogrzewania domu.

Gwarancja to spokój na lata!

Prosta konstrukcja kotłów, przyjazne użytkownikowi rozwiązania i ekologia to nie wszystko. Gwarancja na kotły elektrodowe – która może zostać przedłużona nawet do 15 lat – sprawia, że użytkownik może zapomnieć o instalacji ogrzewającej jego dom, bo o to zagadnienie zatroszczą się profesjonaliści. Taki codzienny komfort to synonim spokoju, w który warto zainwestować!

Zostaw komentarz