Czym odznaczają się kotły elektrodowe?

Kotły elektrodowe to nowoczesne rozwiązanie służące do ogrzewania domów. Firma Blue Install zajmuje się ulepszaniem tej innowacyjnej technologii od 2014 roku. Poznaj jej zalety!

Kotły elektrodowe jako rozwiązanie przełomowe

Spółka Blue Install powstała, by rozwijać technikę grzewczą bazującą na ogrzewaniu elektrycznym. Z biegiem lat projektowane przez nas kotły elektrodowe stawały się coraz lepsze. Nasi inżynierowie pracują nad tym, by zaspokoić potrzeby tych, którzy chcą ekologicznego, czystego i bezpiecznego ogrzewania elektrycznego. Ideą przewodnią, którą kierujemy się w naszej pracy, troska o rozbudowywanie świadomości społecznej w zakresie tego, że energia przyjazna środowisku może przysłużyć się budowaniu cieplnej i energetycznej niezależności gospodarstwa domowego.

Czym odznaczają się kotły elektrodowe?

Naszą misją jest budowanie świadomości społecznej w zakresie zalet kotłów elektrodowych. Te uniwersalne urządzenia mają bowiem zastosowanie w różnych rodzajach instalacji centralnego ogrzewania (CO) i ciepłej wody użytkowej (CWU). Szeroka gama dostępnych modeli sprawia, że w zależności od zapotrzebowania, można zdecydować się na niezbędną dla siebie moc użytkową. To jednak nie wszystko, bo wyprodukowane w Polsce urządzenie, cechujące się 15-letnią gwarancją, może zostać podłączone do zasilania 230 lub 400 V.

Innowacyjność, ekologia i oszczędność

Kotły Blue Install spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i emisji CO2. Będąc przyjaznymi dla środowiska, odznaczają się przy tym kompaktowymi wymiarami, które pozwalają na montaż w dowolnych warunkach. To ważne szczególnie dziś, gdy inwestorzy coraz częściej decydują się na niewielkie nieruchomości. W miejscach tych przestrzeń odgrywa ważną rolę, a kotłownia musi być zaaranżowana tak, by zajmowała jak najmniej miejsca. Ogrzewając dom, chodzi również o to, by robić to niewielkim kosztem. Wbudowany licznik zużycia energii pozwala w pełni kontrolować wydatki, ułatwiając monitorowanie kosztów.

Instalacja dobrana do indywidualnych potrzeb

Co jeszcze sprawia, że proponowane przez nas rozwiązanie jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania? Każdy użytkownik otrzymuje dedykowany sobie sterownik z oprogramowaniem stworzonym na zamówienie. Może dodatkowo podłączyć wybrany przez siebie osprzęt instalacji grzewczej, a wszystkim sterować za pomocą smartfona czy komputera. Dodatkowo nasze kotły, połączone z fotowoltaiką, pozwalają na zminimalizowania kosztów ogrzewania nawet do poziomu 0 złotych.

Kotły elektrodowe Blue Install to rozwiązanie, będące odpowiedzią na potrzeby wymagającego użytkownika. Pozwalają na skuteczne ogrzewanie domu, pozwalając tym samym na duże oszczędności. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!