All Services

Zawór bezpieczeństwa, odpowietrznik – w celu usunięcia zgromadzonego powietrza w instalacji grzewczej na skutek wzrostu ciśnienia układu.

Rozprowadza czynnik grzewczy do odbiorników ciepła (parametr pompy L 25-40 180)

Stabilizuje ciśnienie, pozwala na dłuższą pracę instalacji bez konieczności działań serwisowych. Zalecana wielkość powyżej 50 litrów. Najlepiej 100 lub 200 l w zależności od pojemności instalacji.

Zalecana wielkość 300 – 2000 litrów w zależności od zapotrzebowania energetycznego budynku na ciepło. Preferowane są zbiorniki buforowe typu Spiro z podwójną wężownicą grzewczą. Jedna wężownica stosowana jest na potrzeby ogrzewania CWU, druga na potrzeby C.O.

Filtr zatrzymuje zanieczyszczenia pojawiające się w instalacji C.O. Zabezpiecza pompę, jak również moduł grzewczy przed osadem, zanieczyszczeniami mechanicznymi.

Maksymalna moc do 32 kW, bufor ciepła maksymalnie do 2000 litrów dla budynków do 350m2 dobrze ocieplonych.

Maksymalna moc do 25 kW, preferowany bufor ciepła 300 – 1000 litrów dla budynków do 200m2 dobrze ocieplonych.

08

Dzięki niezawodności kotłów elektrodowych istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 15 lat.

09

Kotły doskonale współgrają z instalacjami fotowoltaicznymi. Każdy panel generuje Ci oszczędność. Ogrzewanie może kosztować nawet 0zł (przy odpowiedniej wielkości instalacji PV).

10

Łatwe i proste użytkowanie za pomocą sterownika na urządzeniu lub poprzez aplikację. Sam kocioł jest bezobsługowy i nie wymaga Twojego zaangażowania.